Medebewoner

Co-housing Mechelen zoekt toffe huisgenoot

Geplaatst op  

18/03/2026

Huur of koop:
te huur
Regio
Antwerpen
Gemeente of Stad
Mechelen
Bedrag

Beschrijving

Hoi hoi,

ben je op zoek naar een leuke kamer in een waanzinnige cohousing met als erop en eraan en meer. Zoek dan niet langer, want vanaf 15 mei/1 juni 2026 komt er een plaatsje vrij in ons droomhuis.

Ben je een toffe pee of een coole madam, dan ben jij misschien wel wie we zoeken om bij ons te komen samenhuizen. We wonen met 5 in een groot halfopen huis met een oprit voor 5 auto’s. Je auto of fiets kan dus voor de deur staan. Op 10 minuten stappen sta je aan het treinstation en 20 min stappen in centrum Mechelen. Zelf vertoeven we in een rustige woonwijk. 

Ons supergezellig huis wordt bewoond door echt leuke mensen en dat is het belangrijkste, toch? En ja, we hebben veel extra zotte faciliteiten zoals een zwembad, jacuzzi, sauna, overdekt terras, grote tuin met cozy lounge hoekje, ping pong tafel en een hangmat. Maar het draait uiteindelijk allemaal toch om met wie je gaat samenwonen. Met wie je samen kookt, eet, TV kijkt, op stap gaat, plezier maakt, lacht, enzo. Dus zijn we kritisch en kieskeurig, t’zal wel zijn. Maar laat je niet afschrikken, we kunnen met iedereen overweg. Zolang je maar ordelijk/proper en open minded bent. 

Het huis is 350 m2 groot met 3 studio’s en 2 slaapkamers en telt 4 badkamers. Jouw slaapkamer is 15m2 groot met zicht op de tuin. De badkamer deel met 1 huisgenoot, de rest heeft een eigen badkamer. We cohousingen hier intussen 3 jaar en er wordt voortdurend gesleuteld aan het huis en de tuin om het nog mooier te maken. 

We zoeken een man/vrouw tussen de 22 en 40 jaar oud. We zoeken iemand waarmee het klikt en die een onderdeel van ons ecosysteem kan worden. Hou je van sporten, zwemmen, koken, pizza, ijsberen, klimmen, ben je onoverwinbaar in gezelschapspelen of eerder een Netflix’er, heb je dansmoves of ben je eerder een yoga master? Nodig je graag vrienden uit? Alles kan en mag en hoe meer hoe liever. Bij ons huur je thuis om er een eigen verhaal in te schrijven.  Kleur het in zoals je wil.

Kwa contract zijn we easy. 1 maand waarborg, minimum 1 jaar hier blijven wonen, daarna ben je vrij te vertrekken wanneer je wil. We zoeken altijd een mix van mannen/vrouwen in huis. Nu zijn we met 3 gasten en 2 dames.

Ons huis telt 4 verdiepingen met 3 toiletten, grote nieuwe bureauruimte met 3 plaatsen, woonkamer met grote TV, Netflix en Apple TV, muziekinstallatie en overal goeie wifi, zelfs in de tuin! Mooie keuken met micro, oven en stoomoven, 2 grote frigo’s, diepvrieser, ijsmachine, 5 pits keramisch vuur en alles wat je nodig hebt om lekker te kokkerellen. Verder een ruim overdekt terras, toffe tuin, lounge zithoek, een groot zwembad, poolhouse met welness en jacuzzi. Onze kuisvrouw komt 2-wekelijks 5 uur kuisen. 

Kwanta kost? Deze kamer (en de rest van het huis) komt op 725 EUR + 125 EUR gemeenschappelijke kosten.

Interesse? Stel je kort even voor. Kom eens kennismaking en wie weet wordt jij onze nieuwe huisgenoot. 

contact

filip_coenen@icloud.com