Uniek - huis in Cohousing Tuin van Padua Gentbrugge te koop
04/01/2026
te koop
Oost Vlaanderen
Gentbrugge
€ op aanvraag
Beschrijving
In cohousing Tuin van Padua in Gentbrugge komt een energiezuinige halfopen woning met drie slaapkamers en eigen tuin te koop. De cohousing ligt in de Sas- en Bassijnwijk, op fietsafstand van het Gentse stadscentrum en vlot bereikbaar met openbaar vervoer en invalswegen.
Je woont in een volledig privatieve woning en maakt daarnaast gebruik van uitgebreide gemeenschappelijke binnen- en buitenruimtes. De herbestemde kerk vormt het hart van de site en biedt ruimte voor ontmoeting, coworking, logeren, bewegen en creatief werken. Ook tuin, binnenplein en dakterrassen worden gedeeld.
De woning werd afgewerkt in 2021 en combineert comfort, esthetiek en duurzaamheid. Ze is energiezuinig, gebouwd met ecologische materialen en biedt een stabiel en aangenaam binnenklimaat. Warme afwerkingen, parketvloeren en een doordachte indeling zorgen voor een rustig woongevoel.
Cohousing Tuin van Padua wordt gedragen door een diverse groep bewoners, met respect voor privacy en engagement op maat.
👉 Interesse of graag meer info? Contacteer ons via evelien.v.kemenade@gmail.com
Foto's
contact









