Pand of site

Charmante, volledig gerenoveerde rijwoning te huur in centrum Lier – gemeubileerd mogelijk – delen mogelijk

Geplaatst op  

01/03/2026

Huur of koop:
te huur
Regio
Antwerpen
Gemeente of Stad
Lier
Bedrag
€Huurprijs: €1.850/maand

Beschrijving

In een gezellige woonstraat op wandelafstand van het station en het historische centrum van Lier vind je deze karaktervolle rijwoning uit 1930. De woning combineert authentieke elementen met hedendaags comfort en biedt 200 m² aan warme, lichtrijke leefruimtes.

Indeling & troeven

  • Gelijkvloers: originele inkomhal, voor- en tussenwoonkamer, moderne keuken met berging en toilet, ruime eetplaats met zicht op de groene stadstuin met charmant theehuisje. Achterpoortje met fietstoegang. Kelder aanwezig.
  • Eerste verdieping: grote slaapkamer met eigen badkamer (douche & toilet), extra kamer ideaal als bureau, tv- of leesruimte, tweede badkamer met ligbad en toilet.
  • Tweede verdieping: twee ruime slaapkamers.
  • Comfort: houten vloeren, passende gordijnen in elke kamer, wasmachine en droogkast aanwezig. Gemeubileerde huur is mogelijk.

Duurzaam & energiezuinig

  • Toiletten aangesloten op regenwater
  • Zonnepanelen (2000 kWh/jaar)
  • EPC: 136 kWh/m²jaar
  • Historisch verbruik (gezin van 5): 10.000 kWh gas/jaar

Ligging

Op korte afstand van winkels, scholen, bushaltes, Cambiowagens en de Lierse Vesten — ideaal voor wie graag wandelt of fietst. Een rustige, aangename straat met alle voorzieningen binnen handbereik.

Praktisch

  • Beschikbaar vanaf: 15 maart 2026
  • Gemeubileerd of ongemeubileerd
  • Geschikt voor een gezin of bewoners die willen delen
  • Huurcontract voor 1 jaar, mogelijk verlengbaar

 

contact

tinnebeirinckx@fastmail.fm